По трубах: у Китаї заговорили про новий шлях передачі коронавірусу

Напередодні співробітники охорони здоров’я Гонконгу частково евакуювали жителів одного з багатоквартирних будинків через побоювання, що коронавірус міг бути переданий по трубах споруди.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

За словами представників охорони здоров’я, тут інфіковані двоє мешканців, що живуть на різних поверхах, а також були зафіксовані ще три випадки захворювання, пов’язані з цією ж будівлею, передає CNN.

Новини
"Проблеми будуть": як епідемія коронавірусу вдарить по Україні
Вивчається новий шлях передачі коронавірусу

Вивчається новий шлях передачі коронавірусу

КП

Як відомо, під час спалаху коронавірусу в 2003 році трубопроводи стали одним з основних джерел поширення інфекції. Тоді в одному житловому комплексі було зареєстровано понад 300 випадків зараження, і 42 людини загинули після того, як через несправний водогін збудник проник у будівлю.

Зараз вчені вважають, що недуга здебільшого передається повітряно-краплинним шляхом під час безпосереднього контакту носія зі здоровою людиною. Але оскільки ці два пацієнти жили прямо один над одним, а первинна перевірка засвідчила, що труба була від’єднана від водостічної труби ванної кімнати, влада Китаю вирішила з’ясувати, чи міг вірус поширитися через каналізаційну систему будинку.

Новини
Офіційна назва і перша вакцина: ВООЗ зробила термінову заяву щодо коронавірусу

Під час пресконференції мікробіолог Юен Квок-Юнг заявив, що неправильно запечатана труба могла б призвести до передавання збудника, наприклад, якщо заражені фекалії потрапили в систему вентиляції споруди.

Поки цей варіант вивчається, Центр із охорони здоров’я Гонконгу рекомендував регулярно змінювати воду в зливних бачках і опускати кришку унітазу перед змиванням, щоб уникнути можливого поширення хвороби.

Раніше OBOZREVATEL розповідав, що смертельний коронавірус уповільнив темпи.

Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/health/pulmonology/po-trubah-v-kitai-zagovorili-pro-novij-shlyah-peredachi-koronavirusa.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя