На Житомирщині мати-вихователька гумовим шлангом побила 8-річну вихованку дитячого будинку сімейного типу: розпочато кримінальне провадження

На Житомирщині мати-вихователька гумовим шлангом побила 8-річну вихованку дитячого будинку сімейного типу: розпочато кримінальне провадження

Під процесуальним керівництвом Коростишівської місцевої прокуратури Хорошівським ВП Коростишівського ВП ГУНП в області 13.11.2019 розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом побиття матір’ю-вихователькою вихованки дитячого будинку сімейного типу, за ч. 1 ст. 125 КК України, що сталося у Хорошівському районі. Об этом сообщает sovsekreti.in.ua со ссылкой на СМИ.

У ході досудового розслідування установлено, що під час огляду медсестрою учениці 2-го класу Хорошівського ліцею на тілі восьмирічної дівчинки виявлено численні гематоми та синці, — інформує пресслужба прокуратури Житомирської області .


Як з’ясувалося у подальшому, тілесних ушкоджень дитині завдала 26-річна мати-вихователька дитячого будинку сімейного типу, що функціонує у Хорошівському районі.


Під час попереднього опитування мати-вихователька пояснила, що дівчинка, прийшовши увечері додому та скинувши брудний одяг, поклала його не у ванну кімнату, а в інше місце. Це опікунку так розлютило, що вона відшмагала дитину гумовим шлангом.


Наразі вихованку дитячого будинку сімейного типу направлено для проведення судово-медичної експертизи щодо встановлення тяжкості тілесних ушкоджень, їх кількості, локалізації та характеру побоїв.


Досудове розслідування триває, встановлюються усі обставини завдання побоїв 8-річній дитині.


Також, Коростишівською місцевою прокуратурою направлено лист до обласної служби у справах дітей щодо проведення службового розслідування стосовно працівників районної служби у справах дітей за фактом додержання останніми вимог законодавства у сфері охорони дитинства щодо контролю за умовами виховання та проживання вихованців у дитячому будинку сімейного типу.


Стан досудового розслідування кримінального провадження перебуває на контролі у керівництва місцевої прокуратури.


Додатково: дитячий будинок сімейного типу створений у 2014 році, у ньому виховуються восьмеро дітей віком від 9 місяців до 11 років.Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Kryminal/na-zhitomirschini-mati-vihovatelka-gumovim-shlangom-pobila-8-richnu-vi-10970585.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя