Почалось голосування за проекти Громадського бюджету. Що обере ніжинська громада?

Громадський бюджет, голосування

Громадський бюджет, голосування Об этом сообщает 1ak.in.ua со ссылкой на СМИ.

Громадський бюджет, голосування
Сьогодні, 4 листопада, у Ніжині почалось голосування за проекти Громадського бюджету 2020 року. З 15 представлених проектів реалізованими можуть бути 11 проектів. Час на голосування обмежений — проголосувати можна до 8 листопада.
Повідомляє mynizhyn.com.
Проголосувати онлайн можна на офіційному сайті Ніжинської міської ради з лівого боку під фото міського голови та секретаря ради за посиланням:http://nizhynrada.gov.ua/.

Також проголосувати можна у Ніжинському виконавчому комітеті на 4 поверсі у 65 кабінеті. При собі мати паспорт громадянина України.
Раніше ми писали: Що ніжинці хочуть створити і покращити за кошти Громадського бюджету?
Детальніше з проектами можна ознайомитися на офіційному сайті Ніжинської міської ради або за посиланням вказаним зверху.
Нагадаємо, що цьогоріч на реалізацію за кошти Громадського бюджету претендують такі проекти:
1. Благоустрій території Ніжина в урочищі Маркове. 2. Мобільний Ігро ХАБ. 3. Здоровий спосіб життя – шлях до досконалості. 4. Облаштування паркану-огорожі пришкільної території – це безпека та комфорт наших дітей. 5. Придбання надувного батуту "Смуга першкод". 6. Навчально-розвивальний простір Sвіт Технологій Майбутнього для початківців. 7. Створення Ігрового комплексу на території мікрорайону. 8. Вуличні тренажери для мешканців мікрорайону по вул. Незалежності 21, 19. 9. Створення скейт-парку для заняття екстремальними видами спорту (ролики, скейт-борди, велосипеди ВМX, MTB, самокати (scooter). 10. Громадський простір в Театральному сквері. 11. Університетська набережна. 12. Створення громадського простору шляхом облаштування зони відпочинку для мешканців міста на території мікрорайону Космонавтів. 13. Автобусні зупинки – це зручно, затишно, комфортно. 14. Міст Університетський. Поточний ремонт мосту між вул. Набережна та пл. Гоголя. 15. Міст Батуринський. Поточний ремонт мосту по вул. Московська.
Наталія Нікітіна Додати в:

Джерело статті: “https://pro.cn.ua/ua/press/123651”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя