Львівський забудовник поскаржився на діяльність Садового


Представники компанії-забудовника ПрАТ "ІРОКС" поскаржились на діяльність мера Львова Садового. Гендиректор фірми Ігор Микичак стверджує мерія організовує атаки на підприємство.

"Тільки-но в місті щось стається, одразу йдуть перевірки. І в першу чергу на об’єкти забудов ПрАТ "ІРОКС" по вулиці Величковського 61, 62, 64 та 59. Там ми будуємо житло для МВС Львівщини та війської частини", — розповів на прес-конференції генеральний директор фірми Ігор Микичак. Об этом сообщает timeread.in.ua со ссылкой на СМИ.

Також він розповів, що Садовий збурює людей проти забудовника.

"90% цих людей вже оформили право власності. Але Андрій Садовий апелює до того, ніби ми реєструємо право власності через суди. Проте останні 3 роки наші пайовики та мешканці роблять це через державних реєстраторів або нотаріусів, приватних або державних. Тому що всі належні документи є, і дозволи, і декларації про завершення будівництва", — пояснив Микичак.

Крім того, гендиректор фірми-забудовника заявив, що до мешканців почали приходити журналісти нібито «від Садового» та просити сказати, "щось погане" на Микичака.

Нагадаємо, в Львівській міській раді кажуть, що незаконні забудови ПрАТ «ІРОКС» треба знести.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/lvivskyy_zabudovnyk_poskarzhyvsya_na_diyalnist_sadovogo_327560.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя