В області за півроку щепили від кору 15 тис. дорослих з групи ризику

В області за півроку щепили від кору 15 тис. дорослих з групи ризику

Дві дози вакцини КПК захищають від кору, краснухи і паротиту на усе життя. Ревакцинація не потрібна, якщо вам зробили таке щеплення в дитинстві (за Календарем це в 1 і 6 років). Об этом сообщает chasipodii.in.ua со ссылкой на СМИ.

Дорослим треба вакцинуватись проти кору, краснухи та паротиту, якщо вони ніколи не вакцинувались від цих хвороб і немає медичних даних про імунізацію.


За інформацією відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань управління охорони здоров’я ОДА, за 6 місяців поточного року щеплено 15 тис. 150 дорослих з груп епідеміологічного ризику.


Невакцинованим дорослим слід ввести щонайменше одну дозу вакцини КПК, а для найкращого захисту – і другу дозу через місяць.


Перевірити наявність імунітету від кору, краснухи і паротиту можна за допомогою лабораторних аналізів. Можна здати аналізи (на виявлення IgG до вірусу або інші) – це швидкий та простий спосіб з’ясувати, потрібна вакцинація чи ні.


Вакцини КПК є безоплатними для дітей і дорослих. Особливо варто перевірити свою карту щеплень дорослим із груп ризику: медики, освітяни, студенти, військові, учасники Операції об’єднаних сил.


На Житомирщині є залишки вакцини ПРІОРИКС, якою проводиться щеплення від кору, паротиту та краснухи в лікувально-профілактичних закладах складають 14 тис. 720 доз. Такої кількості вакцини вистачить для проведення планових щеплень до кінця 2019 року.Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Zdorovya/v-oblasti-za-pivroku-schepili-vid-koru-15-tis-doroslih-z-grupi-riziku-10915393.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя