На Житомирщині вже створено 57 ОТГ

На Житомирщині вже створено 57 ОТГ

Липневий моніторинг процесу децентралізації Мінрегіону підтвердив лідерство Житомирщини. Вже шість місяців поспіль наш регіон зберігає лідерство у впровадження реформи місцевого самоврядування. Об этом сообщает krymchan.in.ua со ссылкой на СМИ.

На сьогодні вже 4277 місцевих рад об’єдналися у 924 спроможні громади. З них 33 – це міста обласного значення, які приєднали до себе понад 70 навколишніх місцевих рад. Зокрема на Житомирщині вже створено 57 ОТГ із яких 55 що діють та 2 чекають на призначення перших виборів ЦВК.
«У червні обласна адміністрація звернулась до ЦВК з проханням призначити перші вибори до Старосілецької ОТГ. Таким чином Коростишівський район тепер повністю покритий територією об’єднаних громад. В результаті на Житомирщині вже є два райони повністю охопленні територією ОТГ – Коростишівський та Народицький», - наголошує Василь Невмержицький, директор Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування.
Моніторинг засвідчив лідерство Житомирщини у двох з семи індикаторах: кількість громад, які ще не об’єднались, у нас їх найменше та відсутність районів без ОТГ.


Нагадаємо, що 30 червня відбулись перші вибори у Харитонівській та Стриївській ОТГ.


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/na-zhitomirschini-vzhe-dva-rayoni-povnistyu-ohoplenni-teritorieyu-otg-10901143.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя